Superonline Bursa İnegöl Bayi

24.10.2017
Superonline Bursa İnegöl Bayi

Superonline Bursa İnegöl Bayi

Superonline Bayileri Hakkında

Superonline, Turkcell'in vermiş olduğu internet, telefon ve televizyon hizmetidir. İnternet seçenekleri olarak VDSL, ADSL ve son zamanlarda yaygınlaşan Fiber İnternet hizmetleri ile internet kullanımının kalitesini arttırmıştır. Özellikle Fiber internet, bilgileri ışık ile aktaran fiber optik kabloların kullanımı ile diğer seçeneklerden daha hızlı ve sağlıklı bir internet sağlayıcı özelliğini taşımaktadır. Kabloların Fiber oluşu nedeniyle ülkemizde tüm şehirlere henüz ulaşmamış olup, İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara, Konya, Bursa, Samsun gibi illerde kullanılmaya başlamıştır.

Turkcell Superonline, sabit telefonları ve televizyonları için de hizmet vermektedir. Turkcell Superonline Alo olarak müşterilerine duyurduğu sabit telefon hizmetini Fiber ya da ADSL modeme bağlayarak kullanıma sunmaktadır. Üstelik numara taşıma özelliği ile numara değiştirmeye gerek kalmamaktadır. Turkcell TV Plus televizyon hizmetini aynı zamanda telefon ve tabletlerden ve hatta bilgisayarlardan da izleme avantajı sunmaktadır. Üstelik yayını durdurma, kaydetme, geri alma gibi birçok özelliği bulunmaktadır. Çeşitli kampanyalarla müşterilerine uygun fiyatlar sunmaktadır.

Turkcell Superonline hizmetleri ve kampanyaları hakkında web sayfasından, müşteri hizmetleri numarasından ya da Superonline bayilerinden bilgi alınabilmektedir.

Superonline hizmetler ve kampanyalar hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için internetten Superonline sayfasından istenilen hizmetin bilgilerinin yer aldığı bölümden başvuru formu doldurulabilir, kısa mesaj olarak telefonun mesaj bölümüne TERFI yazarak 2222 ye mesaj gönderilerek başvuru yapılabilir. Mesaj ve formda iletilen bilgilere göre müşteri hizmetlerince aranarak telefonda başvuru işlemi yapılabilmektedir. Sözleşme ve gerekli evrakların teslimi için kargo desteği alınmalıdır. Bu seçenek birkaç gün zaman kaybına sebep olabileceğinden, bayilere gidilerek başvuru işlemleri daha hızlı şekilde tamamlanabilir.

Superonline Bayileri Bayileri hakkında bilgilere ulaşmak için Superonline.net sayfasından kampanyaların en altında bulunan "Nasıl Başvurabilirim" seçeneklerinden "Satış Noktalarımız" bölümüne tıklayarak ulaşıla bilinir. Detaylı arama bölümünden il seçeneğinin tıklanmasıyla harita üzerinde alan daha da daraltılmış olur ve görselin alt kısmında numaralandırılmış şekilde bayilerin adres, telefon ve çalışma saatleri gibi bilgilerine ulaşılabilmektedir.

TURKCELL TV+ NEDİR?

Canlı İzlediğin Yayını İstediğin Zaman Geri Al, Durudur, Tekrar İzle

TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, canlı yayını geri alabilirsiniz. Geri aldığınız süre içerisindeki kaçırdığınız programları izleyebilir, programlar arasında geçiş yapabilirsiniz. İleri/Geri alma özelliği ile yayını görerek ileri/geri alabileceğiniz gibi, Önceki/Sonraki yönlendirmelerini kullanarak önceki ve sonraki programlar arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz.

Aynı Anda Birden Fazla Kanalı Kaydet

TV kanalını izlerken kayıt «(R)» tuşuna basarak veya TV rehberi ekranında seçtiğiniz programın üzerine geldiğinizde çıkan menüdeki «Kaydet» seçeneği ile kaydetme işlemini başlatabilirsiniz.

Kaydetme seçeneklerinden ‘Süreli Kayıt’, ‘Diziyi Sezon Kaydetme’ veya ‘Programın Sonuna Kadar Kaydet’ten birini seçebilirsiniz.

Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti Henüz Aşağıdaki İller İçin Verilmektedir.

Fiber Nedir?

Günümüzde sürekli olarak duyduğumuz Fiber, birçoğumuzun bilmediği bir terimdir. Teknolojik olarak birçok faydası olan Fiber nedir?

Teknolojinin gelişmesi ile haberleşmeden kullanılmak üzere Fiber optik kablolar ile uzak mesafeler arasındaki veri akışını sağlamak için kullanılmaktadır. Işık kaynağından gelen sinyalleri hedefe iletilmesi ile erişim sağlanmaktadır. Işık sinyallerinin cam yüzey ile hızlı olarak aktarılması ile çalışmaktadır. Bu sebepler verilerin taşınabilmesi için Fiberin kırılmalara karşı korunması sağlanmaktadır. Fiber’in yapısı üç bölgeden oluşmaktadır. Çekirdek, kabuk ve kaplama olarak adlandırılan bu bölgeler Fiberin temel yapısıdır.

Fiberin üç yapısından biri olan çekirdek; merkez bölgedir. Işığın Fiberde yolculuk ettiği bölge olarak tanımlanmaktadır. Işığın dolayısı ile verinin taşındığı bölge denilmektedir. Fiberin diğer bir yapısı da kabuktur. Kabuk; ışığın dış etkenlerden zarar görmesini engellemektedir. Yalıtım olarak nitelenen bu bölge ışığın dışarıya sızmasını engellemektedir. Fiberin son yapısı olan kaplama ise; dış etkenlerin arasında bulunan kimyasal ve mekanik zararlardan ve etkenlerden korumaktadır. Fiberin en dış tabakasıdır. Bu bölgelerin genel amacı Fiberden geçen ışığın saptırılmadan ve kırılmadan iletilebilmesidir.

Fiberin günümüzde faydaları arasından iletişimin ve haberleşmenin en hızlı şekilde sağlanmasıdır. Işık hızı diye tabir edilen hız sistemi gibi veriler ışık yolu ile en hızlı şekilde ilerleyerek hedefe ulaşmaktadır. Fiber optik kablolar sayesinde alt yapısı olan bu teknoloji verilerin hedefine en hızlı şekilde ulaşması haberleşmenin iletişimin kalitesini de artırmaktadır. Birçok iş alanlarında bu teknoloji kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji ile müşterilerine en hızlı iletişimi ve veri akışını sağlayarak, müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmetleri esas alan firmalar tarafından en çok tercih edilen sistemdir. Özellikle günümüzde sıklıkla kullanılan internetin Fiber optik yapı ile sağlanması sayesinde kayıpsız veri akışları elde edilmektedir. Fiber optik sistemi, internet ve veri akışının yanı sıra cep telefonlarında kullanılmak üzere GSM operatörlerinin de tercihi haline gelmektedir.

Teknik olarak kablo kopmaları gibi sıkıntılı durumlarda tamiri çok zor olduğundan özel ölçüm aletleri kullanılmaktadır. Kurulan özel ekipler sayesinde uzmanlar tarafından hızlı müdahaleler ile aksamalar en az seviyede tutulmaktadır.

Superonline Fiber İnternet

Superonline Fiber internet öncesinde çok sık duyulan ancak anlamı bilinmeyen Fiber internet kavramlarının ne olduğunu bilmek gerekir.

Günümüzde her geçen gün değişen ve gelişen teknolojide Fiber internet kullanımının kullanıcılara ne kadar büyük avantajlar getirdiğini bilmek gerekiyor.

Tüm dünyada sıkça kullanılan ve oldukça da hızlı bir şekilde yaygınlık gösteren Fiber internet alt yapısının da geniş bir alana yayıldığı bilinmektedir.

Peki, nedir bu Fiber internet? Kısaca ifade edilmek istenirse Fiber internet kavramı bir grubun ışık dalgası oluşturmasıdır.

Fiber özelliği için optik özelliklerde bulunan kabloların yardımı ile bilgilerin oldukça hızlı bir şekilde aktarılmasıdır.

Bu bilgi aktarımının yapılmasına yardımcı olan internet sayesinde de bu kavrama Fiber internet kavramı denilmektedir.

ülkemizde karşımıza birkaç isimle çıkan Fiber internet Turkcell Superonline Fiber internet teknolojisi günümüzde ilerleyen teknolojiye

ayak uyduran ve birçok alternatifler ve kullanım paketleri ile hizmet veren Turkcell Superonline Fiber internet kullanıcıların oldukça kolay bir şekilde internet

ortamında gerekli olan erişimi sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Dünya çapında yayılmış olan Turkcell Superonline Fiber internet ile hem hızlı hem kesintisiz hem de

ekonomik paketleri ile kullanıcılara en uygun paketler halinde sunulmaktadır.

Turkcell Superonline Fiber internet hizmeti gerekli olan alt yapısını geniş bir alana yaymış ve her noktaya ulaşabilmek için

Superonline Fiber internet altyapısının gelişmesi içinde çalışmalarını aralıksız bir şekilde devam ettirmektedir.

Turkcell Superonline Fiber internet kullanımı istenilen her filmin her müziğin ister gece 02.00 ile 08.00 arasında olsun ister ışık hızıyla

sağlanacak kesintisiz Fiber internet hizmeti sağlanabilmektedir. Turkcell Superonline Fiber internet ile hızlı bir erişim sağlamak nasıl bir avantaj sağlar?

· 25 Mbps hızla film indirmek 107 dk, müzik albümü indirmek 48 sn 50 fotoğraflık albüm indirmek 40 sn, 100 mb dosya indirmek ise 32 sn sürmektedir.

· 50 Mbps Fiber İnternet ile film indirmek 53 dk, müzik albümü indirmek 24 sn, müzik albümü indirmek 20 sn, 100 mb dosya indirmek

ise 16 sn sürmektedir.  · 100 Mbps Fiber İnternet ile film indirmek 27 dk, müzik albümü indirmek 12 sn, müzik albümü

indirmek 10 sn, 100 mb dosya indirmek ise 8 sn sürmektedir.  · 1000 Mbps Fiber İnternet ile film indirmek 3 dk, müzik albümü indirmek 1,2 sn,

müzik albümü indirmek 1 sn, 100 mb dosya indirmek ise 0,8 sn sürmektedir.

Superonline Fiber internet hizmetinden yararlanmak çeşitli ses, video, veri ve görüntü paylaşımını

çok daha kolay ve hızlı bir şekilde sunmak için Superonline Fiber internet hizmeti yayılımı hızla devam etmektedir.

Superonline Fiber internet dünyada ilk 5 ülke içinde yer almakta ve ister kurumsal ister bireysel müş6teriler olsun istenilen tüm ses,

veri ve internet hizmetini en hızlı şekilde vermektedir.

Bu tablodan yola çıkarak Turkcell Superonline Fiber internet kullanımı kullanıcılarının interneti ne amaçla kullanmalarına bağlı olarak farklı

hızlarda ve farklı paket çeşitleri ile hizmet vermektedir. Superonline Fiber internet hizmetleri Türkiye’nin dört bir yanındaki evlere, işyerlerine ve

farklı birçok alanda saniyede 1000 Mbps’e ulaşan hızlı internet erişimi sağlayan Superonline Fiber internet yaşadığımız dijital dönemde hayatı daha kolay hale

getirmek adına oldukça geniş yelpazede çözüm hizmetleri sunmaktadır.

Superonline Fiber internet geniş yelpazede verilen müşteri hizmetleri ile noktadan noktaya erişim, geniş bant internet, bulut iletişim hizmetleri ile veri

merkezli ile güvenlik hizmetleri, kiralık veri hatları, yurt dışı bağlantılı olarak gerçekleştirilen geniş bant internet erişimi, ses hizmetlerini en

ekonomik ve en güvenli şekilde sağlamaktadır. Superonline Fiber internet hizmeti benimsenen vizyonu olan “İpek yolunu Fiber yoluna dönüştürme”

çalışmasını 70 ve üstünde olan uluslar arası operatörlerle kurulan işbirliği ile gerçekleştirilmektedir. Superonline Fiber internet yenilikçi

olma anlayışı ile tüm müşterilerin her isteğine cevap verebilme ve çözüm yolu oluşturma anlayışı ile çözmeyi

taahhüt etmekle birlikte kaliteli hizmeti tüm müşterilerin ayağına getirmektedir. Oldukça geniş alanda yayılmış durumda olan

Superonline Fiber internet hem bireysel hem de kurumsal müşterileri için data, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı, ses ve geniş bant servisleri

ile herkese en ekonomik en hızlı en kaliteli servis hizmetlerini sunmaktadır.

Tümü

Superonline Bayi