Superonline Çankırı Yapraklı Bayi

24.07.2017
Superonline Çankırı Yapraklı Bayi

Superonline Çankırı Yapraklı Bayi

Superonline Bayileri Hakkında

Superonline, Turkcell'in vermiş olduğu internet, telefon ve televizyon hizmetidir. İnternet seçenekleri olarak VDSL, ADSL ve son zamanlarda yaygınlaşan Fiber İnternet hizmetleri ile internet kullanımının kalitesini arttırmıştır. Özellikle Fiber internet, bilgileri ışık ile aktaran fiber optik kabloların kullanımı ile diğer seçeneklerden daha hızlı ve sağlıklı bir internet sağlayıcı özelliğini taşımaktadır. Kabloların Fiber oluşu nedeniyle ülkemizde tüm şehirlere henüz ulaşmamış olup, İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara, Konya, Bursa, Samsun gibi illerde kullanılmaya başlamıştır.

Turkcell Superonline, sabit telefonları ve televizyonları için de hizmet vermektedir. Turkcell Superonline Alo olarak müşterilerine duyurduğu sabit telefon hizmetini Fiber ya da ADSL modeme bağlayarak kullanıma sunmaktadır. Üstelik numara taşıma özelliği ile numara değiştirmeye gerek kalmamaktadır. Turkcell TV Plus televizyon hizmetini aynı zamanda telefon ve tabletlerden ve hatta bilgisayarlardan da izleme avantajı sunmaktadır. Üstelik yayını durdurma, kaydetme, geri alma gibi birçok özelliği bulunmaktadır. Çeşitli kampanyalarla müşterilerine uygun fiyatlar sunmaktadır.

Turkcell Superonline hizmetleri ve kampanyaları hakkında web sayfasından, müşteri hizmetleri numarasından ya da Superonline bayilerinden bilgi alınabilmektedir.

Superonline hizmetler ve kampanyalar hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için internetten Superonline sayfasından istenilen hizmetin bilgilerinin yer aldığı bölümden başvuru formu doldurulabilir, kısa mesaj olarak telefonun mesaj bölümüne TERFI yazarak 2222 ye mesaj gönderilerek başvuru yapılabilir. Mesaj ve formda iletilen bilgilere göre müşteri hizmetlerince aranarak telefonda başvuru işlemi yapılabilmektedir. Sözleşme ve gerekli evrakların teslimi için kargo desteği alınmalıdır. Bu seçenek birkaç gün zaman kaybına sebep olabileceğinden, bayilere gidilerek başvuru işlemleri daha hızlı şekilde tamamlanabilir.

Superonline Bayileri Bayileri hakkında bilgilere ulaşmak için Superonline.net sayfasından kampanyaların en altında bulunan "Nasıl Başvurabilirim" seçeneklerinden "Satış Noktalarımız" bölümüne tıklayarak ulaşıla bilinir. Detaylı arama bölümünden il seçeneğinin tıklanmasıyla harita üzerinde alan daha da daraltılmış olur ve görselin alt kısmında numaralandırılmış şekilde bayilerin adres, telefon ve çalışma saatleri gibi bilgilerine ulaşılabilmektedir.

TURKCELL TV+ NEDİR?

Canlı İzlediğin Yayını İstediğin Zaman Geri Al, Durudur, Tekrar İzle

TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, canlı yayını geri alabilirsiniz. Geri aldığınız süre içerisindeki kaçırdığınız programları izleyebilir, programlar arasında geçiş yapabilirsiniz. İleri/Geri alma özelliği ile yayını görerek ileri/geri alabileceğiniz gibi, Önceki/Sonraki yönlendirmelerini kullanarak önceki ve sonraki programlar arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz.

Aynı Anda Birden Fazla Kanalı Kaydet

TV kanalını izlerken kayıt «(R)» tuşuna basarak veya TV rehberi ekranında seçtiğiniz programın üzerine geldiğinizde çıkan menüdeki «Kaydet» seçeneği ile kaydetme işlemini başlatabilirsiniz.

Kaydetme seçeneklerinden ‘Süreli Kayıt’, ‘Diziyi Sezon Kaydetme’ veya ‘Programın Sonuna Kadar Kaydet’ten birini seçebilirsiniz.

Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti Henüz Aşağıdaki İller İçin Verilmektedir.

Fiber Nedir?

Günümüzde sürekli olarak duyduğumuz Fiber, birçoğumuzun bilmediği bir terimdir. Teknolojik olarak birçok faydası olan Fiber nedir?

Teknolojinin gelişmesi ile haberleşmeden kullanılmak üzere Fiber optik kablolar ile uzak mesafeler arasındaki veri akışını sağlamak için kullanılmaktadır. Işık kaynağından gelen sinyalleri hedefe iletilmesi ile erişim sağlanmaktadır. Işık sinyallerinin cam yüzey ile hızlı olarak aktarılması ile çalışmaktadır. Bu sebepler verilerin taşınabilmesi için Fiberin kırılmalara karşı korunması sağlanmaktadır. Fiber’in yapısı üç bölgeden oluşmaktadır. Çekirdek, kabuk ve kaplama olarak adlandırılan bu bölgeler Fiberin temel yapısıdır.

Fiberin üç yapısından biri olan çekirdek; merkez bölgedir. Işığın Fiberde yolculuk ettiği bölge olarak tanımlanmaktadır. Işığın dolayısı ile verinin taşındığı bölge denilmektedir. Fiberin diğer bir yapısı da kabuktur. Kabuk; ışığın dış etkenlerden zarar görmesini engellemektedir. Yalıtım olarak nitelenen bu bölge ışığın dışarıya sızmasını engellemektedir. Fiberin son yapısı olan kaplama ise; dış etkenlerin arasında bulunan kimyasal ve mekanik zararlardan ve etkenlerden korumaktadır. Fiberin en dış tabakasıdır. Bu bölgelerin genel amacı Fiberden geçen ışığın saptırılmadan ve kırılmadan iletilebilmesidir.

Fiberin günümüzde faydaları arasından iletişimin ve haberleşmenin en hızlı şekilde sağlanmasıdır. Işık hızı diye tabir edilen hız sistemi gibi veriler ışık yolu ile en hızlı şekilde ilerleyerek hedefe ulaşmaktadır. Fiber optik kablolar sayesinde alt yapısı olan bu teknoloji verilerin hedefine en hızlı şekilde ulaşması haberleşmenin iletişimin kalitesini de artırmaktadır. Birçok iş alanlarında bu teknoloji kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji ile müşterilerine en hızlı iletişimi ve veri akışını sağlayarak, müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmetleri esas alan firmalar tarafından en çok tercih edilen sistemdir. Özellikle günümüzde sıklıkla kullanılan internetin Fiber optik yapı ile sağlanması sayesinde kayıpsız veri akışları elde edilmektedir. Fiber optik sistemi, internet ve veri akışının yanı sıra cep telefonlarında kullanılmak üzere GSM operatörlerinin de tercihi haline gelmektedir.

Teknik olarak kablo kopmaları gibi sıkıntılı durumlarda tamiri çok zor olduğundan özel ölçüm aletleri kullanılmaktadır. Kurulan özel ekipler sayesinde uzmanlar tarafından hızlı müdahaleler ile aksamalar en az seviyede tutulmaktadır.

Tümü

Superonline Bayi