Konuşturan Fiber İnternet Kampanyası 69 TL !

 

Konuşturan Fiber İnternet Kampanyası

ALO Hizmeti kapsamında her yöne 200 dakika ve Superonlinelılar'la ayda 3000 dakika konuşma. Üstelik SwissVoice ePure ya da SwissVoice IH250 kablosuz ev telefonu da ücretsiz. 24 ay sabit fiyat avantajı ile Net Fiyat.

25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Fiber İnternet + ALO Hizmeti + Kablosuz Ev Telefonu Ayda 69 TL

 

 

​​​24 Ay Taahhütlü + ALO Hizmetli*​

 

Hız Kota AKK 
(download)
Tarife Fiyatı (TL) 24 Ay Taahhütlü
Fiyat (TL)
25 Mbps Limitsiz 75 GB  84  59
200 Dakika Her Yöne*** 11,99 10
TOPLAM  95,99  69
*Kampanya kapsamında ALO (Sabit Telefon) hizmeti zorunludur. ALO hizmeti ile birlikte zorunlu olarak sunulan ücretli 200 Dakika paketinin yanında tüm Turkcell Superonline’lılarla aylık 3000 dakika ek görüşme paketi ve kablosuz ev telefonuda (SwissVoice ePure ya da SwissVoice IH250) ayrıca ücretsiz olarak sunulmaktadır. 
**AKK, Adil Kullanım Koşulları’nı ifade etmektedir. 
*** Her Yöne Dakika Paketleri; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir.​

 

 • 200 Dakika Her Yöne* Rahatça Konuşma!
 • Kurulum ve Aktivasyon Ücreti Yok!
 • Kablosuz Ev Telefonu hediye!
 • Tüm Turkcell Superonline ALO müşterileriyle ayda 3000 dakika ek görüşme ücretsiz!
 
*Her Yöne; şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir.
 
ŞARTLAR : 
 
 • Kampanya 03 Eylül 2014 - 01 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri ev telefonlarını numaraları değişmeden Turkcell Superonline’a taşıyarak ya da ev telefonu yoksa Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmeleri ve 24 ay taahhüt vermeleri koşuluyla yararlanabilirler.
 • Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler ( KDV, %5 ÖİV) dahil 48 TL aktivasyon ücreti taahhüt kapsamında alınmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler ( KDV) dahil 200 TL kurulum ücreti taahhüt kapsamında alınmamaktadır.
 • Kampanya teklifine tüm vergiler ALO Hizmeti için ( KDV, ÖİV), internet hizmeti için ( KDV, %5 ÖİV) dahildir. 
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık kampanya paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya, 24 ay taahhütlü olup kablosuz ev telefonu hediyelidir. Kampanya kapsamında verilen kablosuz ev telefonları stoklarla sınırlıdır.
 • Bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i Damga Vergisi olarak bir defaya mahsus olmak üzere abonelerin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Kampanya kapsamında sunulan 25 Mbps limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan Her Yöne Dakika Paketi; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir. İlgili dakika paketimin dakikalarını aşmam durumunda veya her yöne paket kapsamında olmayan yönleri aramam durumunda yeni ALO Hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO Hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden (“Konuştukça Öde” ya da “Her Yöne Sabit Fiyat” ya da “Standart Tarife”) ücretlendirilmektedir. Tüm ALO tarifeleri detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilmektedir. İlgili dakika paketi ile birlikte ayrıca SwissVoice ePure ya da SwissVoice IH250 kablosuz ev telefonu taahhüt kapsamında ücretsiz sunulacaktır.
 • Tüm Turkcell Superonline ses müşterileriyle aylık ek 3000 dakika ücretsiz görüşme kampanya kapsamında ayrıca sunulmaktadır.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt tarife fiyatlı paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
 • Kampanya kapsamındaki paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB’dır.
 • Birden fazla fiber internet kampanyasına sahip olunması durumunda farklı kampanyalardan toplamda 3(üç) adet kablosuz ev telefonu (AS180, D160, D182, HD kablosuz ev telefonu ve ePure model kablosuz ev telefonu cihazları da dahildir) alınabilir. Bu kampanya kapsamında sunulan dakika paketlerinden aynı kampanya kapsamında en fazla 1 (bir) adet alınabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan Turkcell TV+ Web Paketi ilk ay ücretsiz olup,1 ay sonunda iptal edilmediği durumda aylık tüm vergiler dahil ( KDV) 4,90 TL olarak ücretlendirilecektir. Turkcell