Sadece Turkcell TV+

Sadece Turkcell TV+

24 ay sabit fiyat avantajı ile "Net Fiyat"

Fiyatlar

Hız Kota AKK* (Download) Turkcell TV+ Paketi Tarife (TL) 24 Ay Taahhütlü (TL)
25 Mbps 0 GB 100 GB Turkcell TV+ Ev Paketi 34.89 19,90
25 Mbps 0 GB 100 GB Turkcell TV+ Ev Eğlence Paketi 44.89 29,90
*AKK adil kullanım koşullarını ifade etmektedir.

 

 

Avantajlar

Tek başına satın alma avantajıyla Turkcell TV+ teknolojisiyle tanış!

Üstelik 6 SinemaTV kanalı 24 ay boyunca hediye!

24 ay kalma sözü verenlere, Kullandıkça Öde İnternet + Turkcell TV+ Ev Paketi sadece 19,90 TL!

 

Şartlar

Kampanya 01 Aralık 2015​ - 01 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline Fiber İnternet ve Turkcell TV+ hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.

Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.

Kampanya fiyatı, Turkcell TV+ Ev Paketi için 24 ay süresince aylık tüm vergiler dahil ( KDV, % 15 ÖİV) 19.90TL,Turkcell TV+ Ev Eğlence Paketi için 29,90 TL’dir.

 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 24 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.
 • Abonelik 24 aydan önce sonlandırılırsa abonelik taahhüdü süresince kullandığım ücretsiz ve/veya indirimli servislerin varsa (tüm vergiler ( KDV) dahil 200 TL kurulum ücreti, varsa tüm vergiler ( KDV, %5 ÖİV) dahil 48 TL aktivasyon ücreti, işbu kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda belirtilen 24 Ay Taahhütlü Kampanya Fiyatı Aylık İndirim Tutarının yararlandığım ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler ( KDV) dahil 100 TL Turkcell TV+ kutusu kurulum ücreti,tüm vergiler ( % 18 KDV, ÖİV) dahil 48 ​okTL Turkcell TV+ aktivasyon bedeli kampanya kapsamında ücretsiz verilen 25 Mps Kullandığın Kadar öde Fiber internet yararlandığım ay sayısı kadar bedeli toplam bedeli ile kampanya kapsamında belirlenen seçmiş olduğum seçeneğe ait toplam kampanyalı aylık paket fiyatlarının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedeli kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
 •  
 •  
 •  
 • .
 • Kampanya kapsamında verilen modem ve Turkcell TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 •  
 • .
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na ( AKK ) tabidir. Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve ​İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.Kotalı fiber erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti tüm vergiler dahil (% 18 KDV ve % 5 ÖİV). 0,015 TL / MB'dir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Turkcell TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. 

 

Sadece​ Turkcell TV+ Kampanyası Taahhütnamesi​

​*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.

**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​