AKK’sız Süper Paket Kampanyası

AKK’sız Süper Paket Kampanyası

25 Mbps Limitsiz AKK'sız Fiber İnternet Ayda 99 TL

 

Fiyatlar

​Hız ​Kota ​AKK* ​Tarife (TL) ​Kampanya Fiyatı (TL)
​25 Mbps ​Limitsiz ​Limitsiz ​229 ​99
​50 Mbps ​​Limitsiz Limitsiz​ 339​ ​169
​100 Mbps ​Limitsiz Limitsiz​ ​449 ​299

*AKK: Adil Kullanım Koşullarını ifade etmektedir. Kampanya kapsamında ki paketler AKK’ya tabi değildir.
*Fiyatlara tüm vergiler ( KDV, %5 ÖİV) dahildir.

 

Avantajlar

 

 • 25 Mbps Limitsiz, 50 Mbps Limitsiz ve 100 Mbps Limitsiz Adil Kullanım Koşulları’na tabi olmayan fiber internetle özgürlük devri başlıyor!
 • AKK’sız Süper Paketlerden birini seç, ne kadar kullanırsan kullan ışık hızından vazgeçme!
 • 24 ay fiyat garantisi!
 • Aktivasyon ve kurulum taahhüt kapsamında ücretsiz!
 • Modem kullanımı aboneliğiniz süresince ücretsiz!

Şartlar

 • Kampanya 28 Nisan 2015 - 01 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri 24 ay taahhüt vermeleri koşuluyla yararlanabilirler.
 • Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler ( KDV, %5 ÖİV) dahil 48 TL aktivasyon ücreti ve tüm vergiler ( KDV) dahil 200 TL kurulum ücreti taahhüt kapsamında alınmamaktadır.
 • Abonelik 24 aydan önce sonlandırılırsa abonelik taahhüdü süresince kullandığım ücretsiz ve/veya indirimli servislerin (tüm vergiler ( KDV) dahil 200 TL fiber internet kurulum ücreti, tüm vergiler ( KDV, %5 ÖİV) dahil 48 TL fiber internet aktivasyon ücreti, seçmiş olduğum hız paketine istinaden aldığım indirim miktarının yararlandığım ay sayısı kadar bedeli) toplam bedeli seçmiş olduğum hız seçeneğinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedelin tarafıma kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil ( KDV, ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i Damga Vergisi olarak bir defaya mahsus olmak üzere müşterilerin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Bu kampanya kapsamında sunulan fiber internet paketleri Adil Kullanım Koşulları’na (AKK) tabi değildir. Dolayısıyla bu kampanya kapsamında ki paketler için AKK sebebiyle indirme (download) veya yükleme (upload) hızlarının düşmesi söz konusu değildir. Turkcell Superonline internet sitesinde (www.superonline.net) duyurulan Adil Kullanım Koşulları’na tabi fiber tarife seçmem halinde, ay içerisinde seçmiş olduğum paketimin veri indirme (download) veya veri yükleme (upload) AKK sınırlarını aşmamı takiben içinde bulunulan ay sonuna kadar indirme (download) hızımın 3 Mbps, yükleme (upload) hızımın ise 1 Mbps olacaktır.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt tarife fiyatlı paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse kurulum ücreti dışında sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (% 18 KDV) 150 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.