Apple TV Kampanyası 24 AY TAKSİTLE !!!

Yeni nesil Apple TV internet faturasına ek 24 ay taksitle!

 

FİYATLAR : 

​24 Ay Taksitle
​Apple TV 32 GB ​39 TL
Apple TV 64 GB​ ​49 TL

 

 • Kampanya 01.06.2016 tarihleri arasında geçerli olup kampanya kapsamında sunulan ürünler stoklar ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan Turkcell Superonline’ın mevcut ve yeni fiber internet müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • 6 (Altı) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden müşterilerin ve yeni müşterilerin kampanya kapsamında ilgili cihaz bedelinin yarısının Turkcell Superonline’ın anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartı ile aşağıda seçilmiş olan taksit sayısı kadar taksitlendirilerek ödenmesi zorunludur. Cihaz bedelinin kalan yarısı Turkcell Superonline faturasına taahhüt süresi ay kadar taksitlendirilerek kampanya kapsamındaki ilk fatura dönemi itibariyle yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut/yeni Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterilerinin T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin 1’den (birden) fazla fiber internet aboneliği olsa bile müşteri, toplamda yalnızca 1 (bir) adet internet faturasına ek taksitle cihaz satın alabilir.
 • Hali hazırda farklı bir cihaz kampanyasından yararlanan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanyadan yararlanan fiber internet müşterilerinin aşağıdaki tabloda yer alan cihaza ilişkin Aylık Cihaz Bedeli, seçmiş ve kullanmakta oldukları hız / kota paketleri ve (varsa) ses hizmeti aylık ücretleri yanında abonelik faturasında ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Müşterinin, kampanya kapsamındaki 24 aylık taahhüt süresi bitiminden önce; Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. abonelik sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğini tek taraflı olarak feshetmesi veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından aboneliğin feshedilmesi, hizmetin iptal edilmesi ve/veya kısıtlanması halinde müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında Turkcell Superonline, kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedeli müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Müşterinin, kampanyadan yararlandığı süre boyunca internet hizmetini veya kampanyasını üçüncü bir kişiye devretmek istemesi halinde bu talep Turkcell Superonline tarafından karşılanmayacak ve müşteriye kampanya ile diğer tüm hizmetlerine ilişkin taahhütlerinin sona ereceğine ve 9. maddenin uygulama alanı bulacağına dair bilgi verilecektir.
 • Müşterinin Turkcell Superonline’a başka bir adres bildirmemesi halinde abonelik sözleşmesinde yer alan adrese yapılacak her türlü bildirim müşteriye yapılmış kabul edilecektir.