Cepten 2 GB'lı Evde İnternet Kampanyası

Cepten 2 GB'lı Evde İnternet Kampanyası

 

Evinize ışık hızında fiber internet, cebinize ekstra 2 GB mobil internet ayda sadece 69,90 TL

Evinizdeki ve cebinizdeki interneti Turkcell kalitesi ve hızı ile tek bir pakette birleştirdik. Kampanya kapsamında sunulan fiber ve yalın ADSL tekliflerinden size en uygun olanı şimdi seçin sizin de cep telefonunuza her ay ücretsiz 2GB cepten internet yükleyelim. Kampanyaya Turkcell İletişim Merkezleri'nden de başvurabilirsiniz !!! 

 

24 Ay Taahhütlü

 • Fiber Teklifler

 

 

Hız​ Kota​ Hız Alanı * (AKK)​ ​Tarife Fiyatı ​Kampanya
Fiyatı
Turkcell İnternet Paketi**​
​25 Mbps  Limitsiz​ ​75 GB  84 TL​ ​69, 90 TL  ​​​​​​​​ ​ ​Aylık 2GB Cepten İnternet ​ ​ ​ ​ ​ ​
​25 Mbps  ​Limitsiz ​125 GB ​94 TL 79,90 TL​
25 Mbps ​ ​Limitsiz 175 GB​ 104 T​L ​89,90 TL 
​50 Mbps  ​Limitsiz ​75 GB  ​94 TL ​79,90 TL
​50 Mbps  ​Limitsiz ​125 GB 104 TL​ 89,90 TL ​
50 Mbps ​ ​Limitsiz ​175 GB 114 TL​ ​99,90 TL
100 Mbps​ ​Limitsiz ​75 GB  ​114 TL 89,90 TL ​
​100 Mbps ​Limitsiz ​125 GB ​124 TL ​99,90 TL
​100 Mbps ​Limitsiz 175 GB​ ​134 TL 109,90 TL​

 

 • Yalın ADSL Teklifleri:​

 

​Hız Kota​ Hız Alanı * (AKK)​ ​Tarife Fiyatı ​Kampanya
Fiyatı
Turkcell İnternet Paketi**​
​8 Mbps’ye kadar​ ​Limitsiz​ ​50 GB​ ​91​ TL ​69,9 TL​ ​​​ ​ ​Aylık 2GB Cepten İnternet
​16 Mbps’ye kadar ​Limitsiz​ ​50 GB​ 93 TL​ ​74,9 TL
​16 Mbps’ye kadar ​Limitsiz​ 75​ GB​​ ​98 TL ​79,9 TL

 

*AKK adil kullanım koşullarını ifade etmektedir Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı fiberde 1 Mbps’ye düşürülecektir.

** Kampanya taahhütü boyunca (24 ay) her ay 2 GB Cepten İnternet

Yukarıda belirtilen ücretlere tüm vergiler ( KDV ve %5 ÖİV) dâhildir. 

 

AVANTAJLAR : 

 

 • Turkcell Superonline Limitsiz evde internet paketleri ile Turkcell’ den her ay 2GB ücretsiz cepten interneti tek pakette sunuyoruz
 • Fatura sürprizi yok, net fiyat tek fiyat!​
 • Taahhüt süresince aktivasyon, kurulum ücreti ve aboneliğiniz süresince modem ücreti ödemezsin.
 • Üstelik şimdi numarasını Turkcell Superonline'a taşıyanlar telefona sabit hat ücreti ödemezler ve 24 ay boyunca her yöne 100 dakika kazanırlar!

 

ŞARTLAR : 

 

 • Kampanya 22 Aralık 2015 – 31 Mart 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür. 
 • Kampanyadan sadece bireysel yeni ve mevcut Turkcell Superonline müşterileri yararlanabilir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil ( KDV, ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki fiber paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB’dır.
 • Yalın ADSL Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [ yeni abonelikle Yalın ADSL'den yararlanan yeni müşteriler için tüm vergiler ( KDV, %5 ÖİV) dahil 38 TL aktivasyon ücreti, mevcut abonelikle Yalın ADSL'e geçiş yapan mevcut müşteriler içinse tüm vergiler ( KDV, %5 ÖİV) dahil 8 TL aktivasyon ücreti, yeni abonelikle Yalın ADSL'den yararlanan yeni müşteriler için tüm vergiler ( KDV) dahil 100 TL kurulum hizmeti tutarı, numara taşıma/tahsis durumunda yararlanılan tüm vergiler ( KDV, ÖİV) dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlanılan ay kadar toplam bedeli, seçilen paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki farkın yararlanılan ay kadar toplam tutarı ] toplam bedeli ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Fiber Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin  [tüm vergiler dahil ( KDV) 200 TL kurulum ücreti, bu kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 48 TL aktivasyon ücreti, numara taşıma/tahsis durumunda yararlanılan tüm vergiler ( KDV, ÖİV) dahil 6,99 TL değerinde ki 100 dakika konuşma paketinin yararlanılan ay kadar toplam tutarı] toplam bedeli ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem, Turkcell Superonline bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline modem ücretini tüm vergiler ( KDV) dahil 150 TL olarak son faturaya yansıtır.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.
 • “16 Mbps'ye kadar” paketlerinden yararlanabilmek için hattınızın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattınızın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse kurulum ve aktivasyon bedeli dışında sağlanan indirimler ve / veya indirimli servislerin toplam bedeli ile bu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • 05.08.2014 tarihinden sonra gelen yeni aboneler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktif edildikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.

Mobil internet paketi özellikleri:
 

 • ​Turkcell tarafından sunulan aylık tekrarlı bir pakettir ve 1 kez tanımlanır.
 • Turkcell 2 GB ücretsiz cepten internet paketinden yararlanabilmek için en az 7 gündür aktif bireysel Turkcell ön ödemeli ya da faturalı ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
 • Yurtiçinde geçerlidir.
 • Bir dönem içinde kullanılmayan fayda bir sonraki döneme devretmez.
 • Cepten internet faydasını bitiren aboneler, mobil internet paketi varsa paketinin paket aşım ücretinden, mobil internet paketi yoksa mobil internet standart tarife ücretinden ücretlendirilir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar