Turkcell Platinum Işık Hızı Kampanyası 59,99 TL !

Turkcell Platinuma Özel, Evinizdeki İnternet Şimdi Aynı Fiyata 4 Kat Daha Hızlı

Turkcell Platinum Işık Hızı Kampanyası

Turkcell Platinum müşterileri aynı fiyata, 25Mbps hız sunan fiber internet paketinden 6 ay boyunca ve 50Mbps hız sunan fiber internet paketinden ise 9 ay boyunca 100Mbps hız ile yararlanabilirler

 

Fiyatlar

​Hız ​Kota ​Hız Alanı * (AKK) ​Tarife Fiyatı ​24 Ay Taahhütlü Kampanya Fiyatı
​  25 Mbps ** ​Limitsiz 75 GB ​ ​84 TL ​59, 90 TL 
​   25 Mbps ** ​Limitsiz 125 GB​ 94 TL​ 69,90 TL​
​   25 Mbps ** ​Limitsiz 175 GB​ 104 TL​ 79,90 TL ​
​     50 Mbps *** ​Limitsiz 75 GB​ ​94 TL 69,90 TL ​
​     50 Mbps*** ​Limitsiz 125 GB​ 104 TL​ ​79,90 TL
​     50 Mbps*** Limitsiz​ ​175 GB 114 TL​ ​89,90 TL
​   100 Mbps Limitsiz​ ​75 GB 114 TL​ 79,90 TL​
​  100 Mbps Limitsiz​ ​125 GB 124 TL​ 89,90 TL​
​    100 Mbps ​Limitsiz 175 GB​ 134 TL​ 99,90 TL​

Yukarıda belirtilen ücretlere tüm vergiler ( KDV ve %5 ÖİV) dahildir.
 
*AKK, Adil Kullanım Koşulları’nı ifade etmektedir.
**25 Mbps hızında Limitsiz paket tercih edilmesi halinde ilk 6 ay boyunca internet hizmetinden 100 Mbps hızında  yararlanılacaktır.
***50 Mbps hızında Limitsiz paket tercih edilmesi halinde ilk 9 ay boyunca internet hizmetinden 100 Mbps hızında  yararlanılacaktır.

AVANTAJLAR : 

 

 

 • Turkcell Platinum müşterilere özel 25 Mbps hız alanlı limitsiz internet alanlara ilk 6 ay 100 mbps; 50 Mbps hız alanlı limitsiz internet alanlara ilk 9 ay 100 mbps sunuluyor
 • Fatura sürprizi yok, net fiyat tek fiyat!​
 • Aynı fiyata daha fazla hızdan yararlanırsınız.
 • Üstelik şimdi numarasını Turkcell Superonline'a taşıyanlar telefona sabit hat ücreti ödemezler ve 24 ay boyunca her yöne 100 dakika kazanırlar!

 

ŞARTLAR : 

 • Kampanya 25 Aralık 2015 - 1 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür. 

 • Kampanyadan sadece Turkcell Platinum müşterileri yararlanabilir.

 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na tabidir.

 • Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.

 • Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.

 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.

 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri, AKK (Adil Kullanım Koşulları) ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayın veya www.superonline.net'i tıklayın.

 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.

 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/iş yeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/iş yeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.

 • Kampanya kapsamındaki paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB’dır.

 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir (% 18 KDV ve % 5 ÖİV).

 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.

 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline ​Bayi'sine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline modem ücretini abonelik sözleşmesinin imzalandığı tarihteki cari fiyatı üzerinden kullanıcıya fatura eder.

 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse kurulum bedeli dışında sağlanan indirimler ve / veya indirimli servislerin toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.

 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil ( KDV, ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.